Wilhelm Steinfeld Umkreis/Circle
(1816-1854) Aus dem Salzkammergut (?), Öl auf Leinwand, 26 x 30,5 cm, gerahmt, (Rei)
Expert: Mag. Dimitra Reimüller
27.01.2022 - 15:02
- Cena:
EUR 2.350,-
Detaily k nabídce
Okamžitě koupitObrazy | |
Typ aukce: | Okamžitý nákup |
Online do: | 27.01.2022 - 15:02 |