Čís. položky 138-073940/0001

Wilhelm Steinfeld Umkreis/Circle

Wilhelm Steinfeld Umkreis/Circle - Obrazy

 (1816-1854) Aus dem Salzkammergut (?), Öl auf Leinwand, 26 x 30,5 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

27.01.2022 - 15:02

Cena:
EUR 2.350,-

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Detaily k nabídce

Okamžitě koupit
Obrazy
Typ aukce: Okamžitý nákup
Online do: 27.01.2022 - 15:02
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum