Čís. položky 110-023130/0010

Ohrenbackensessel

Ohrenbackensessel - Umění a starožitnosti

, modifizierte engöische Barockstilform, 1. Hälfte 20, Jh., geschnitzte Vorderfüße, hochwertig erneuerte Tapezierung, geringe Gebrauchsspuren

03.01.2022 - 10:43

Dosažená cena: **
EUR 550,-
Vyvolávací cena:

Ohrenbackensessel

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Umění a starožitnosti
Typ aukce: Online aukce
Datum: 03.01.2022 - 10:43
Místo konání aukce: Wien | Favoriten
Prohlídka: online

Proč se registrovat na portálu myDOROTHEUM?

Bezplatná registrace v myDOROTHEUM vám umožní využívat následující funkce:

Katalog Upozornění, jakmile je nový aukční katalog online.
Připomenutí aukce Připomínka dva dny před zahájením aukce.