Čís. položky 61

Rudolf Hausner *

(Wien 1914-1995) "Adam gespalten", 1975, Lithographie in Farbe auf Velin, signiert R. Hausner, Nr. 31 von 200 nummerierten Exemplaren, Darstellungsmaße 56 x 76 cm, Blattmaße 63,8 x 83,5 cm gedruckt bei Mathieu/Dielsdorf und herausgegeben von der Galerie Brusberg/Hannover, Huber 48 I, rückseitig mit Klebstreifen an Passepartoutmaske geklebt, gerahmt, (RAC)

Expert: Raphael Achterberg, MA Raphael Achterberg, MA

raphael.achterberg@dorotheum.at

18.01.2022 - 10:20

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:
EUR 360,-

Rudolf Hausner *

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Aukce: Moderní umění grafika
Typ aukce: Online aukce
Datum: 18.01.2022 - 10:20
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online

Proč se registrovat na portálu myDOROTHEUM?

Bezplatná registrace v myDOROTHEUM vám umožní využívat následující funkce:

Katalog Upozornění, jakmile je nový aukční katalog online.
Připomenutí aukce Připomínka dva dny před zahájením aukce.