Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 191-023856/0003

3 Briefbeschwerer

(Paperweights), farbloses Glas, mit farbigen Einschmelzungen geziert, Höhen 7,5- 9,5 cm, 20. Jhdt., Altersspuren, abgerieben

Expert: Friedrich Reinbacher

24.01.2022 - 15:04

Vyvolávací cena:
EUR 190,-

3 Briefbeschwerer

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Schmuck, Kunst & Antiquitäten
Datum: 24.01.2022 - 15:04
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: online