Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 191-023988/0009

Henkel-/Zunftkrug, Ende 17. und Mitte 19. Jhdt.,

aus Zinn, glockenförmige Wandungen, Deckel mit Daumenrast, beschriftet und datiert "G. J. Vivat der Schuster 1680, G. L. Krämer 1848", teilweise gemarkt, Altersspuren

Expert: Friedrich Reinbacher

24.01.2022 - 15:38

Vyvolávací cena:

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Schmuck, Kunst & Antiquitäten
Datum: 24.01.2022 - 15:38
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: online