Altschliffbrillant/Saphir Damenring
Gold 750, Altschliffbrillanten zus. ca. 0,30 ct, RW 53, 9,5 g øG9
24.01.2022 - 15:07
- Vyvolávací cena:
EUR 750,-
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Klenoty, umění a starožitnosti |
Datum: | 24.01.2022 - 15:07 |
Místo konání aukce: | Graz |
Prohlídka: | online |