Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 191-024021/0005

Schlangencollier

Gold 585, besetzt mit 1 Altschliffbrillant ca. 0,50 ct, 2 Diamantrauten, 1 Saphircabochon, Länge 42 cm, 46,8 g øG47

Expert: Gerhard Haselwander Gerhard Haselwander
+43-316-831 780

gerhard.haselwander@dorotheum.at

24.01.2022 - 15:13

Vyvolávací cena:
EUR 2.600,-

Schlangencollier

+43-316-831 780

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Schmuck, Kunst & Antiquitäten
Datum: 24.01.2022 - 15:13
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: online