Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 191-024012/0004

Altschliffbrillant-Armreif zus. ca. 1,90 ct

Gold 580, Steckschließe, Sicherheitskette, österr. Amtspunze Fuchskopf 1872 - 1922, Innenmaße 65 x 55 mm, 15,4 g øG15

24.01.2022 - 15:12

Vyvolávací cena:
EUR 1.400,-

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Schmuck, Kunst & Antiquitäten
Datum: 24.01.2022 - 15:12
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: online