Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 091-120830/0000

Deckeldose/Flacon/Ascher, Meissner Porzellan,

weiß glasiert, farbig floral bemalt, goldgerändert, mit unterglasurblauer Schwertermarke, nummeriert, 1 Stück bestoßen

Expert: Friedrich Reinbacher

24.01.2022 - 15:05

Vyvolávací cena:
EUR 190,-

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Schmuck, Kunst & Antiquitäten
Datum: 24.01.2022 - 15:05
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: online