Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 191-023941/0011

Künstler Ende 20. Jhdt.

Ohne Titel, signiert, datiert Cazaryn 94, Mischtechnik auf Papier, Blattgröße 34 x 36 cm, verglast, gerahmt

Expert: Friedrich Reinbacher

24.01.2022 - 15:32

Vyvolávací cena:

Künstler Ende 20. Jhdt.

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Schmuck, Kunst & Antiquitäten
Datum: 24.01.2022 - 15:32
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: online