Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 191-023906/0001

Dragica Horvat

(geb. 1923 Pregrada, Studium an der Agramer Kunstakademie) Grazer Stadtkrone, handsigniert, datiert Horvat Dragica 1981, Mischtechnik auf Papier, Bildausschnitt 38,5 x 28,5 cm, Passepartout, verglast, gerahmt

Expert: Friedrich Reinbacher

24.01.2022 - 15:29

Vyvolávací cena:

Dragica Horvat

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Schmuck, Kunst & Antiquitäten
Datum: 24.01.2022 - 15:29
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: online