Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 191-024035/0001

Siegfried Norbert Amersdorfer

(geb. 1920 Innsbruck, tätig in Tirol) Ohne Titel, handsigniert, datiert S. N. Amersdorfer, Mischtechnik auf Papier, Bildausschnitt 25 x 33 cm, Passepartout, verglast, gerahmt

Expert: Friedrich Reinbacher

24.01.2022 - 15:32

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Siegfried Norbert Amersdorfer

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Schmuck, Kunst & Antiquitäten
Datum: 24.01.2022 - 15:32
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: online