Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 191-023882/0005

Ernestine v. Kirchsberg

(Verona 1857-1924 Graz, Studium an der Grazer und Wiener Akademie unter H. Königsbrunn) Betstock am Wegesrand, handsigniert, datiert E. Kirchsberg 05, Aquarell auf Papier, Bildausschnitt 39,5 x 28,5 cm, Passepartout, verglast, gerahmt, Rahmen bestoßen

Expert: Friedrich Reinbacher

24.01.2022 - 15:29

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Ernestine v. Kirchsberg

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Schmuck, Kunst & Antiquitäten
Datum: 24.01.2022 - 15:29
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: online