Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 191-023815/0028

Paula Hoffer-Winkl

(Österreichische Malerin Anfang 20. Jhdt.) Paulustorgasse-Graz, handsigniert Paula Hoffer-Winkl, Öl auf Malkarton, Bildausschnitt 29 x 23 cm, bronzefarbiger, massegezierter Profilholzrahmen, Altersspuren

Expert: Friedrich Reinbacher

24.01.2022 - 15:26

Vyvolávací cena:
EUR 190,-

Paula Hoffer-Winkl

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Schmuck, Kunst & Antiquitäten
Datum: 24.01.2022 - 15:26
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: online