Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 191-023882/0066

Luis Suire

(Cognac 1899-1987 Logard, Besuch der Academie Julian) Stadtmotiv, handsigniert Luis Suire, Mischtechnik auf Papier, 29,5 x 22 cm, Passepartout, verglast, gerahmt, Rahmen abgerieben, Glas fehlt

Expert: Friedrich Reinbacher

24.01.2022 - 15:28

Vyvolávací cena:
EUR 190,-

Luis Suire

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Schmuck, Kunst & Antiquitäten
Datum: 24.01.2022 - 15:28
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: online