Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 091-120851/0000

Engelbert Rieger*

(geb. 1951 Unterneuberg/Pöllau Studium a. d. Kunstgewerbeschule Graz) "Toskana", handsigniert, sowie monogrammiert E. Rieger/ER, Aquarell auf Papier, Bildausschnitt 48 x 68 cm, Passepartout, verglast, gerahmt

Expert: Friedrich Reinbacher

24.01.2022 - 15:33

Dosažená cena: **
EUR 550,-
Vyvolávací cena:

Engelbert Rieger*

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Schmuck, Kunst & Antiquitäten
Datum: 24.01.2022 - 15:33
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: online