Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 110-023108/0001

Hubert Landa

(Brabkja 1870-1938 Kirnberg), "Blick auf ein Dorf", signiert"H. Landa" Aquarell auf Papier, Bildausschnitt ca. 18,5 x 22,5 cm, Passepartout verglast, gerahmt, etwas wellig u. fleckig

17.01.2022 - 10:44

Dosažená cena: **
EUR 170,-
Vyvolávací cena:
EUR 170,-

Hubert Landa

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Kunst, Antiquitäten, Möbel und Technik
Datum: 17.01.2022 - 10:44
Místo konání aukce: Wien | Favoriten
Prohlídka: online