Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 310-351475/0001

Schöpflöffel

Silber 800, monogrammiert "ES", österr. Amtspunze 1872- 1922, 204,8 gøs205

17.01.2022 - 11:23

Vyvolávací cena:
EUR 130,-

Schöpflöffel

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Kunst, Antiquitäten, Möbel und Technik
Datum: 17.01.2022 - 11:23
Místo konání aukce: Wien | Favoriten
Prohlídka: online