Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 139-111988/0002

Hinterglasbild, Haussegen mit Hl. Leonhard,

Sandl Ende 19. Jh., weißer Hintergrund, im Zentrum der Heilige mit Kuh vor gelben Hintergrund, alt gerahmt 37 x 25 cm, Farbverluste, (MC)

Expert: Christine Masser Christine Masser
+43-1-515 60-331

christine.masser@dorotheum.at

02.02.2022 - 15:05

Cena:
EUR 152,-

+43-1-515 60-331

christine.masser@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Detaily k nabídce

Okamžitě koupit
Antiquitäten
Online do: 02.02.2022 - 15:05
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum