Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 094-065497/0000

Hanns Herzing

(Dresden 1890-1971) Alpiner Blumenstrauss, signiert: Hanns Herzing, rückseitig betitelt und datiert: 1944, Öl auf festem Karton, ca. 75 x 50 cm, gerahmt

Expert: MMag. Stefan L. Schnöll MMag. Stefan L. Schnöll

18.01.2022 - 15:13

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Hanns Herzing

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Bilder
Datum: 18.01.2022 - 15:13
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online