Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-025932/0001

Georg Stifter *

(Linz 1940 geb.) Ohne Titel, signiert: G Stifter, datiert: (19)90, Akryl auf grober Leinwand auf Hartfaserplatte, ca. 58 x 98 cm, Rahmenleiste

Expert: MMag. Stefan L. Schnöll MMag. Stefan L. Schnöll

18.01.2022 - 15:18

Dosažená cena: **
EUR 140,-
Vyvolávací cena:
EUR 140,-

Georg Stifter *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Bilder
Datum: 18.01.2022 - 15:18
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online