Ferdinand Stransky *
(St. Pölten 1904-1981 Katzelsdorf bei Tulln) Begegnung, Nachlassstempel: F. Stransky/Nachlass, um 1933, Gouache auf Papier, Passepartout-Ausschnitt: 28,5 x 38,5 cm, UV-Schutzverglasung, gerahmt
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
18.01.2022 - 15:30
- Dosažená cena: **
EUR 340,-
- Vyvolávací cena:
EUR 340,-
Ferdinand Stransky *
Aukce: | Obrazy |
Datum: | 18.01.2022 - 15:30 |
Místo konání aukce: | Linz |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 300,- -
Vyvolávací cena: