Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-026249/0001

Nach Keith Haring

(Kutztown 1958-1990 New York) Into 84... - Ausstellungsplakat, typographisch bezeichnet: Keith Haring: Into 84... Tony Shafrazi Gallery. 163 Mercer Street. New York City. 925-8732 1984, Offsetlithographie in Farbe, Blattgröße ca. 88,3 x 58,5 cm

Expert: MMag. Stefan L. Schnöll MMag. Stefan L. Schnöll

18.01.2022 - 15:01

Vyvolávací cena:

Nach Keith Haring

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Bilder
Datum: 18.01.2022 - 15:01
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online