Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-025847/0009

Helmut Kriechbaum *

(Mettmach 1970 geb., tätig in Gmunden) Ohne Titel, rückseitig signiert: Helmut Kriechbaum, datiert: 2021, Acryl auf Leinwand, ca. 114 x 75 cm

Expert: MMag. Stefan L. Schnöll MMag. Stefan L. Schnöll

18.01.2022 - 15:18

Dosažená cena: **
EUR 650,-
Vyvolávací cena:

Helmut Kriechbaum *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Bilder
Datum: 18.01.2022 - 15:18
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online