Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-026279/0046

Bernd Steiner

(Wien 1884-1933) Südliche Landschaft mit Segelboot, signiert: Bernd Steiner, Öl auf festem Karton, 65 x 79,5 cm, gerahmt, Rahmen beschädigt

Expert: MMag. Stefan L. Schnöll MMag. Stefan L. Schnöll

18.01.2022 - 15:15

Vyvolávací cena:

Bernd Steiner

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Bilder
Datum: 18.01.2022 - 15:15
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online