Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-025961/0003

Erich Landgrebe *

(Wien 1908-1979 Salzburg) Am Attersee, signiert: Erich Landgrebe, datiert: (19)49, rückseitig betitelt, Aquarell auf Papier, Passepartout-Ausschnitt ca. 37 x 54,5 cm, verglast, gerahmt

Expert: MMag. Stefan L. Schnöll MMag. Stefan L. Schnöll

18.01.2022 - 15:16

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Erich Landgrebe *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Bilder
Datum: 18.01.2022 - 15:16
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online