Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-025502/0118

Josef Steiner *

(Wien 1910-1981) Jagdliches Stillleben mit Fasan, signiert mit dem Pseudonym: Reinold, Öl auf Leinwand, ca. 49 x 59 cm

Expert: MMag. Stefan L. Schnöll MMag. Stefan L. Schnöll

18.01.2022 - 15:16

Vyvolávací cena:

Josef Steiner *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Bilder
Datum: 18.01.2022 - 15:16
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online