Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-026081/0047

Max Pollak *

(Prag 1886-1950 New York) Paris, handsigniert: Max Pollak, nummeriert: 2/250, betitelt, Radierung in Farbe, Druckplattengröße ca. 36 x 20 cm, Passepartout, verglast, gerahmt

Expert: MMag. Stefan L. Schnöll MMag. Stefan L. Schnöll

18.01.2022 - 15:07

Vyvolávací cena:

Max Pollak *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Bilder
Datum: 18.01.2022 - 15:07
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online