Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-039694/0009

Johann Baptist Homann

(Oberkammlach 1664-1724 Nürnberg) Landkarte von Ägypten, betitelt: "Aegyptus Hodierna" - bzw.: "Das heutige Ägypten ... herausgegeben von Johann Bapt. Homann Keyserl. Geogr. in Nürnberg.", teilkolorierter Kupferstich, Nürnberg, ca. 1720, ca. 55,5 x 46,5 cm, Mittelbug, Passepartout

Expert: Mag. Dr. Tobias Nickel Mag. Dr. Tobias Nickel
+43-662-871671-21

20.01.2022 - 15:11

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Johann Baptist Homann

+43-662-871671-21

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Schmuck, Kunst & Antiquitäten
Datum: 20.01.2022 - 15:11
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: online