Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-070103/0003 -

Ernst Adolph Meissner

(Dresden 1837-1902 München) Schafherde, unleserlich datiert 27. März (18)73 (?), Studie, Öl auf Papier auf Leinwand, 19 x 28 cm, gerahmt, (Wi)

Expert: Mag. Susanne Winter Mag. Susanne Winter
+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

25.01.2022 - 10:20

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Ernst Adolph Meissner

+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder
Datum: 25.01.2022 - 10:20
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online