Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-074794/0021 -

Carl Kessler *

(Coburg 1876-1968 München) "Wintermorgen in Klosters", verso betitelt, signiert Carl Kessler, Aquarell, Deckweiß auf Karton, 26 x 34 cm, gerahmt, (Hu)

Expert: Dr. Brigitte Huck Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378

25.01.2022 - 10:42

Vyvolávací cena:
EUR 1.100,-

Carl Kessler *

+43-1-515 60-378

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder
Datum: 25.01.2022 - 10:42
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online