Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-076710/0001

Flämische Schule, 18. Jahrhundert

Paar bäuerliche Szenen, Öl auf Leinwand, je 37,5 x 48 cm, gerahmt, Pendants (2) (GS)

Expert: Dr. Alexander Strasoldo Dr. Alexander Strasoldo
+43 1 515 60 312

oldmasters@dorotheum.com

25.01.2022 - 10:29

Dosažená cena: **
EUR 1.100,-
Vyvolávací cena:

+43 1 515 60 312

oldmasters@dorotheum.com

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder
Datum: 25.01.2022 - 10:29
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online