Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-075337/0002

L. Wilkofsky um 1900

Winterkaravanne, signiert L. Wilkofsky, Öl auf Leinwand, 53x 79,5 cm, gerahmt (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

25.01.2022 - 10:21

Vyvolávací cena:
EUR 1.800,-

L. Wilkofsky um 1900

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder
Datum: 25.01.2022 - 10:21
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online