Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-076823/0005

Hans Zatzka

(Wien 1859-1945) Madonna mit Kind, monogrammiert H. Z., Öl auf Karton, 10 x 12,5 cm, gerahmt,(Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

25.01.2022 - 10:25

Dosažená cena: **
EUR 650,-
Vyvolávací cena:

Hans Zatzka

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder
Datum: 25.01.2022 - 10:25
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online