Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-075452/0002

Francois Jules Collignon

(? - 1850 Paris) Die gute Tat, signiert Jules Collignon, Aquarell auf Papier, 18 x 23,5 cm, gerahmt, (BH)

25.01.2022 - 10:32

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Francois Jules Collignon

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder
Datum: 25.01.2022 - 10:32
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online