Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-075269/0010

J. S. Jacquelin, um 1925

Die kleine Veilchenverkäuferin, signiert und datiert J. S. Jacquelin 1927, Pastell auf Papier, 34 x 48 cm, Passep., gerahmt, (BH)

25.01.2022 - 11:06

Dosažená cena: **
EUR 1.200,-
Vyvolávací cena:
EUR 320,-

J. S. Jacquelin, um 1925

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder
Datum: 25.01.2022 - 11:06
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online