Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-075270/0008

Rajko Tomic*

(1905-1988) Mann mit Pfeife, aus Mostar (?), signiert und datiert R. Thomitz 1929, Pastell auf Papier, 48 x 30,2 cm, gerahmt, fleckig, wellig, (BH)

25.01.2022 - 10:50

Vyvolávací cena:

Rajko Tomic*

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder
Datum: 25.01.2022 - 10:50
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online