Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-076836/0009 -

Konrad Petrides

(Wien 1864-1943) Sommerlandschaft im Gebirge (Hochkönig?), signiert K. Petrides, Öl auf Karton, 35,5 x 49,5 cm, gerahmt, (Wi)

Expert: Mag. Susanne Winter Mag. Susanne Winter
+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

25.01.2022 - 10:14

Vyvolávací cena:
EUR 1.200,-

Konrad Petrides

+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder
Datum: 25.01.2022 - 10:14
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online