Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-075045/0004

Goth, Aquarellist um 1930

Ein enttäuschter Maler, signiert und datiert Goth (19)29, Aquarell auf Karton, 41 x 31 cm, Passep., ohne Rahmen, (Hu)

Expert: Dr. Brigitte Huck Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378

25.01.2022 - 10:39

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Goth, Aquarellist um 1930

+43-1-515 60-378

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder
Datum: 25.01.2022 - 10:39
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online