Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-075242/0006

Hermann Reisz

(Neuhäusl 1865-1920 Wien) Pferdeschlitten, signiert H. Reisz, Öl auf Karton, 11 x 16 cm, gerahmt, (Hu)

Expert: Dr. Brigitte Huck Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378

25.01.2022 - 10:40

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Hermann Reisz

+43-1-515 60-378

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder
Datum: 25.01.2022 - 10:40
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online