Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-075177/0002

Konvolut Aquarelle

Stadtmotiv (Hippolyte Garner), Herr mit Hut (Emilie S.), Schlafender Junge Mann (Louise?), Landschaft mit Birken, Aquarelle auf Papier, 11 x 10 cm, 10 x 14 cm bzw. 8 x 7 cm, gerahmt, (4) (Hu)

Expert: Dr. Brigitte Huck Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378

25.01.2022 - 10:41

Vyvolávací cena:

Konvolut Aquarelle

+43-1-515 60-378

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder
Datum: 25.01.2022 - 10:41
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online