Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-076214/0003

Victor Kuschek, um 1900

Dorfgasse in Höflein, signiert, betitelt und datiert Victor Kuschek, Höflein, 7.8.(19)04, Aquarell auf Papier auf Unterlage, 15 x 21 cm, Passep., gerahmt, (Hu)

Expert: Dr. Brigitte Huck Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378

25.01.2022 - 10:35

Vyvolávací cena:

Victor Kuschek, um 1900

+43-1-515 60-378

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder
Datum: 25.01.2022 - 10:35
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online