Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-076843/0001

Erich Josef Dogarth (Donau)*

(Wien 1927-2008) Rosen in Vase mit Schmetterling und Biene, signiert E. J. Dogarth, Öl auf Holz, 26 x 22 cm, gerahmt, Ochsenaugenrahmen (Wi)

Expert: Mag. Susanne Winter Mag. Susanne Winter
+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

25.01.2022 - 10:17

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:
EUR 360,-

Erich Josef Dogarth (Donau)*

+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder
Datum: 25.01.2022 - 10:17
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online