Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-076748/0018

Künstler um 1900

Junge Schönheit, signiert und datiert R. Friedrich, 1922, Öl auf Karton, DM 33 cm, gerahmt, (Wi)

Expert: Mag. Susanne Winter Mag. Susanne Winter
+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

25.01.2022 - 10:37

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Künstler um 1900

+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder
Datum: 25.01.2022 - 10:37
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online