Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-076748/0019

Künstler 19. Jhdt.

Verschneiter kleiner Gutshof, Öl auf Leinwand, 33 x 43 cm, gerahmt, (Wi)

Expert: Mag. Susanne Winter Mag. Susanne Winter
+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

25.01.2022 - 10:01

Dosažená cena: **
EUR 700,-
Vyvolávací cena:

Künstler 19. Jhdt.

+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder
Datum: 25.01.2022 - 10:01
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online