Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-075593/0011

Künstler um 1930

Meeresbucht, undeutlich signiert, datiert ... Pavolanic (19)32, Öl auf Platte, 25 x 30,5 cm, gerahmt,(Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

25.01.2022 - 10:12

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Künstler um 1930

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder
Datum: 25.01.2022 - 10:12
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online