Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-075118/0002

Richard Bitterlich

(Wien 1862-1940) "Hof in Traismauer", betitelt, signiert und datiert Rich. Bitterlich 1915, Aquarell auf Papier, 21 x 27 cm, Passep., gerahmt, (Hu)

Expert: Dr. Brigitte Huck Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378

25.01.2022 - 10:38

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Richard Bitterlich

+43-1-515 60-378

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder
Datum: 25.01.2022 - 10:38
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online