Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-073974/0004

Carl Franz Emanuel Haunold

(Wien 1832-1911) "Wildbach in Gosau", rückseitig auf altem Etikett betitelt, signiert Haunold, Öl auf Malkarton, 35 x 42 cm, gerahmt, (JP)

25.01.2022 - 10:12

Vyvolávací cena:
EUR 1.200,-

Carl Franz Emanuel Haunold

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder
Datum: 25.01.2022 - 10:12
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online