Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-075764/0001

Carl Franz Emanuel Haunold

(Wien 1832-1911) In den Alpen, signiert, betitelt "Radstadt Haunold", Öl auf Karton, 38,5 x 50 cm, gerahmt

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

25.01.2022 - 10:19

Vyvolávací cena:
EUR 1.500,-

Carl Franz Emanuel Haunold

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder
Datum: 25.01.2022 - 10:19
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online