Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-076257/0001

Konrad Petrides

(Wien 1864-1943) "Motiv der Bucht von Abbazia", rückseitig betitelt, signiert K. Petrides, Öl auf Karton, 35x 46 cm, beschädigt, gerahmt, (JP)

Provenienz: Dorotheum, Wien, 9. November 1984, Los 403; Privatsammlung Wien.

25.01.2022 - 10:24

Vyvolávací cena:
EUR 550,-

Konrad Petrides

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder
Datum: 25.01.2022 - 10:24
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online